1. Česko
 2. Všechny výrobky 3M
 3. Osobní ochranné prostředky
 4. Ochrana sluchu
 5. Mušlové chrániče sluchu
 6. 3M™ PELTOR™ Optime™ II Mušlové chrániče sluchu, 31 dB, zelené, skládací, H520F-409-GQ

3M™ PELTOR™ Optime™ II Mušlové chrániče sluchu, 31 dB, zelené, skládací, H520F-409-GQ

Číslo výrobku 3M H520F-409-GQId.č. 3M 7000038208
 • Utlumí hladiny hluku až o 31 dB
 • Těsnicí kroužky jsou naplněny jedinečnou kombinací tekutiny a pěny
 • Velký vnitřní prostor chráničů minimalizuje hromadění tepla a vlhkosti
 • Měkké široké polstrování pomáhá snižovat tlak v okolí uší
 Další
Zobrazit všechny podrobnosti
Technické údaje
Barva výrobku
Zelená
Doporučený průmysl
Zemědělský
Množství beden
10
Řady výrobků
Optime
Styl ochrany sluchu
Sklopná/přes hlavu
Tlumení
31 decibelů
Typ výrobku
Mušlové chrániče sluchu
Zjistitelné detektorem kovů
Ne
Údaje o výrobku
 • Utlumí hladiny hluku až o 31 dB
 • Těsnicí kroužky jsou naplněny jedinečnou kombinací tekutiny a pěny
 • Velký vnitřní prostor chráničů minimalizuje hromadění tepla a vlhkosti
 • Měkké široké polstrování pomáhá snižovat tlak v okolí uší
 • Polstrování a vložky jsou k dispozici v náhradní hygienické sadě
 • Náhlavní pásek je vypolstrovaný a překrytý pro pohodlné nošení s čistým povrchem a je skládací, aby byl při skladování a uchovávání mezi jednotlivými použitími menší a praktický.

3M™ PELTOR™ Optime™ II Mušlové chrániče sluchu jsou naše inovativní skládací chrániče sluchu s náhlavním páskem určené k používání v hlasitých náročných prostředích včetně letišť a staveb, které snižují hladiny hluku až o 31 dB. Tyto mušlové chrániče sluchu jsou vybaveny těsnicími kroužky naplněnými jedinečnou kombinací tekutiny a pěny, které zajišťují příjemné pohodlí i při dlouhodobém používání a vylepšují tak pocit poddajnosti při nošení.

Pořiďte si ochranu sluchu vysoké úrovně, tlumící dokonce i extrémně nízké frekvence, v podobě 3M™ PELTOR™ Optime™ II Mušlových chráničů sluchu. Jsou ideální k používání v hlasitých náročných prostředích se značným průmyslovým hlukem, jako jsou letiště, stavby a během zemědělských prací. Náhlavní pásek je stejné silné polstrované pohodlné verze jako standardní řada Optime(tm), ale je také skládací, takže umožňuje pohodlné nošení mušlových chráničů sluchu v kapse, když je zrovna nepoužíváte. Naše mušlové chrániče sluchu snižují hladiny hluku až do 31 dB a mají těsnicí kroužky naplněné jedinečnou kombinací tekutiny a pěny. Velký prostor uvnitř chráničů pomáhá snižovat hromadění tepla a vlhkosti a měkké, široké polstrování pomáhá snižovat tlak v okolí uší. Díky tomu lze mít chrániče nasazené dlouhou dobu. Polstrování a pěnové vložky, které jsou k dispozici v hygienické sadě, se snadno vyměňují v případě, že jsou obnošené nebo poškozené, čímž se prodlužuje životnost produktu. Jsou k dispozici se standardním náhlavním páskem, krčním páskem, pro přilbu a v ekologickém provedení Hi-Viz.

Navrhované použití

 • Používejte je v hlasitých náročných prostředích se značným průmyslovým hlukem, jako jsou letiště, stavby a během zemědělských prací.
Související položky