1. Česko
 2. Všechny výrobky 3M
 3. Osobní ochranné prostředky
 4. Ochrana sluchu
 5. Mušlové chrániče sluchu
 6. 3M™ PELTOR™ Optime™ II Mušlové chrániče sluchu, 30 dB, zelené, pro přilbu, H520P3E-410-GQ

3M™ PELTOR™ Optime™ II Mušlové chrániče sluchu, 30 dB, zelené, pro přilbu, H520P3E-410-GQ

 • Číslo 3M produktu H520P3E-410-GQ
 • 3M ID 7000039621
 • UPC 04046719499144,04046719384181,04046719384174

Utlumí hladiny hluku až o 30 dB

Těsnicí kroužky jsou naplněny jedinečnou kombinací tekutiny a pěny

Velký vnitřní prostor chráničů minimalizuje hromadění tepla a vlhkosti

Zobrazit více detailů
Často prohlížené zdroje
Technický datový list (PDF, 21KB)

Specifikace

Detaily

Hlavní informace
 • Utlumí hladiny hluku až o 30 dB
 • Těsnicí kroužky jsou naplněny jedinečnou kombinací tekutiny a pěny
 • Velký vnitřní prostor chráničů minimalizuje hromadění tepla a vlhkosti
 • Měkké široké polstrování pomáhá snižovat tlak v okolí uší
 • Polstrování a vložky jsou k dispozici v náhradní hygienické sadě
 • Model pro přilbu s příslušenstvím P3E

3M™ PELTOR™ Optime™ II Mušlové chrániče sluchu jsou naše inovativní chrániče sluchu pro přilbu určené k používání v hlasitých náročných prostředích včetně letišť a staveb, které snižují hladiny hluku až o 30 dB. Tyto mušlové chrániče sluchu jsou vybaveny těsnicími kroužky naplněnými jedinečnou kombinací tekutiny a pěny, které zajišťují příjemné pohodlí i při dlouhodobém používání a vylepšují tak pocit poddajnosti při nošení.

Pořiďte si ochranu sluchu vysoké úrovně, tlumící dokonce i extrémně nízké frekvence, v podobě 3M™ PELTOR™ Optime™ II Mušlových chráničů sluchu. Jsou ideální k používání v hlasitých náročných prostředích se značným průmyslovým hlukem, jako jsou letiště a stavby, kde jsou zapotřebí ochranné přilby. K dispozici je více možností adaptéru pro kompatibilitu s širokým výběrem přileb. Naše mušlové chrániče sluchu pro přilbu v klasicky zeleném provedení snižují hladiny hluku až do 30 dB a mají těsnicí kroužky naplněné jedinečnou kombinací tekutiny a pěny. Velký prostor uvnitř chráničů pomáhá snižovat hromadění tepla a vlhkosti a měkké, široké polstrování pomáhá snižovat tlak v okolí uší. Díky tomu lze mít chrániče nasazené dlouhou dobu. Polstrování a pěnové vložky, které jsou k dispozici v hygienické sadě, se snadno vyměňují v případě, že jsou obnošené nebo poškozené, čímž se prodlužuje životnost produktu. 3M™ PELTOR™ Optime™ II Mušlové chrániče sluchu jsou k dispozici s náhlavním páskem, krčním páskem a v zeleném provedení Hi-Viz.

Navrhované aplikace
 • Používejte je v hlasitých náročných prostředích se značným průmyslovým hlukem, jako jsou letiště, stavby a během zemědělských prací

Související produkty

Barva výrobku Zelená
Doporučený průmysl Těžba, Farmaceutický průmysl, Doprava, Stavebnictví
Množství beden 20
Míra tlumení 30 dB
Míra tlumení (SNR) 31 decibelů
Styl mušlového chrániče sluchu Připevněná ochranná přilba
Styl ochrany sluchu Pro přilbu
Typ výrobku Mušlový chránič sluchu
Vlastnosti Dielektrická
Zjistitelné detektorem kovů Ne
Značky PELTOR™
Řady výrobků Optime

Spojte se s námi. Jsme tu pro vás.

Potřebujete pomoc při hledání správného produktu pro váš projekt? Kontaktujte nás, pokud potřebujete radu ohledně produktu, aplikace, odbornou radu nebo pokud chcete spolupracovat se specializovaným odborníkem 3M

Zašlete nám zprávu

Děkujeme za váš zájem o 3M. Abychom vám pomohli efektivně spravovat a reagovat na váš dotaz, zdvořile vás žádáme o poskytnutí některých klíčových informací, včetně vašich kontaktních údajů. Informace, které poskytnete, budou použity k odpovědi na vaši žádost e-mailem nebo telefonicky zástupcem společnosti 3M nebo jedním z našich autorizovaných obchodních partnerů, se kterými můžeme sdílet vaše osobní údaje v souladu se zásadami ochrany osobních údajů společnosti 3M.

 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 • 3M takes your privacy seriously. 3M and its authorized third parties will use the information you provided in accordance with our Privacy Policy to send you communications which may include promotions, product information and service offers. Please be aware that this information may be stored on a server located in the U.S. If you do not consent to this use of your personal information, please do not use this system.

 • Poslat zprávu

Děkujeme, že jste kontaktovali společnost 3M

Obdrželi jsme vaši zprávu a nyní váš dotaz prošetřujeme
Některý z našich zástupců vás kontaktuje telefonicky nebo e-mailem

An error occurred.