1. Česko
 2. Všechny výrobky 3M
 3. Pásky
 4. Maskovací a papírové pásky
 5. Maskovací pásky
 6. 3M™ vysoko teplotně odolná maskovací páska 4737T, světle modrá, 19 mm x 33 m

3M™ vysoko teplotně odolná maskovací páska 4737T, světle modrá, 19 mm x 33 m

Id.č. 3M 7000048628Kusu v balení 00021200713545
 • Vytváří hladce přistřižené hrany pro nejostřejší možné hranice laku
 • Odolná vůči lakům/rozpouštědlům pomáhá minimalizovat zbytky lepidla
 • Vinylový podklad odolný vůči teplu zajišťuje odlepení v jednom kuse, které šetří čas
 • Je povolný, takže se natáhne a přilne i na ostré oblouky
 Další
Zobrazit všechny podrobnosti
Technické údaje
Barva výrobku
Průsvitná modrá
Maximální provozní teplota (Celsius)
149 Stupeň Celsia
Obory
Automobilismus, Elektronika, Nábytek, Všeobecný průmysl, Opracování kovů, Vojenské a vládní, Speciální vozidlo, Doprava, Zpracování dřeva
Pevnost v tahu (metrická)
280 N/100mm
Typ lepidla
Kaučuková
Units per Case
48
Uvnitř/venku
Vnitřní
Značka
Scotch®
Podrobnosti
 • Vytváří hladce přistřižené hrany pro nejostřejší možné hranice laku
 • Odolná vůči lakům/rozpouštědlům pomáhá minimalizovat zbytky lepidla
 • Vinylový podklad odolný vůči teplu zajišťuje odlepení v jednom kuse, které šetří čas
 • Je povolný, takže se natáhne a přilne i na ostré oblouky
 • Odolává zvedání rohů a zůstává stále na místě

Scotch® páska Fine Line pro vysoké teploty 4737T se používá pro maskování masek, prahů dveří, dvoubarevné a jiné vícebarevné aplikace, kde jsou požadovány kritické hranice různých laků v procesech s vysokou přidanou hodnotou. Pouze pro použití v interiéru.

Nabízí vynikající povolnost a ostrost linií Aby byly vytvořeny co nejostřejší hranice laku, naše Scotch® páska Fine Line pro vysoké teploty 4737T používá povolný vinylový podklad, který se rovnoměrně napne, a kaučukové lepidlo, které udržuje prosakování laků na minimu. Tato vinylová páska je povolná, takže se natáhne a přilne i na ostré oblouky a může se používat úspěšně s většinou nátěrových systémů na vodné nebo rozpouštědlové bázi a zajišťuje vynikající oddělení barev díky malé tloušťce pásky. Nápady pro aplikaci Ideální pro automobilový průmysl pro maskování při lakování kovových a plastových povrchů Vydrží i tepelné namáhání a čistě se odlepuje Scotch® páska Fine Line pro vysoké teploty 4737T je opatřena vinylovým podkladem odolným vůči teplu pro snadné odlepení v jednom kuse, čímž šetří výrobní čas. Kombinace vinylového podkladu s kaučukovým lepidlem funguje s moderními cykly sušení při vysokých teplotách až do 149 stupňů Celsia po dobu 30 minut, drží pevně a odlepuje se čistě s minimálními zbytky lepidla. Určena pouze pro použití v interiéru. Nesmí být vystavována povětrnostním vlivům. Pomocí vědy a inovací objevujeme lepší nápady V naší 3M divizi průmyslových lepidel a pásek aplikujeme naše znalosti o přilnavosti, abychom vytvářeli novátorská řešení, která zlepší konstrukční i výrobní procesy společností po celém světě. V konečném důsledku naše technologie pomáhají zákazníkům, jako jste vy, dodávat konkurenceschopné výrobky na trh rychleji a efektivněji.