1. Česko
 2. Všechny výrobky 3M
 3. Lepidla, tmely a plniče
 4. Pružná lepidla
 5. Tavná lepidla
 6. 3M™ tavné lepidlo 3731 Q, světle hnědé, quadrak tyčinky 5/8 palců X 8 palců, 11 liber

3M™ tavné lepidlo 3731 Q, světle hnědé, quadrak tyčinky 5/8 palců X 8 palců, 11 liber

 • 3M ID 7100009195
 • UPC 00021200452710,50021200452715

Je to lepidlo bez obsahu rozpouštědel a se 100% sušinou, které vytváří pevné spoje

Lepidlo, které nabízí dlouhou životnost díky své odolnosti vůči vysokým teplotám

Termoplastické lepidlo, které nabízí možnost slepovat povrchy s nízkou povrchovou energií (LSE)

Zobrazit více detailů
Často prohlížené zdroje
Bezpečnostní datový list (PDF, 0B)

Specifikace

Detaily

Hlavní informace
 • Je to lepidlo bez obsahu rozpouštědel a se 100% sušinou, které vytváří pevné spoje
 • Lepidlo, které nabízí dlouhou životnost díky své odolnosti vůči vysokým teplotám
 • Termoplastické lepidlo, které nabízí možnost slepovat povrchy s nízkou povrchovou energií (LSE)
 • Rychlé tuhnutí zaručuje rychlý a účinný výsledek
 • Má dobrou odolnost vůči odlupování, vytváří pevné a odolné spoje

Horkotavné lepidlo 3M™ 3731 vytváří pevné, trvanlivé spoje jako lepidlo se 100 % sušiny, bez rozpouštědel. Vyvinuli jsme toto lepidlo pro udržení trvanlivých, spolehlivých spojů díky vysoké tepelné odolnosti, a s cílem umožnit jeho výjimečný výkon pro širokou škálu aplikací.

Rychloposuvné horkotavné lepidlo Horkotavné lepidlo 3M ™ 3731 je navrženo tak, aby poskytovalo vynikající výsledky, je vysoce odolné proti horku a nabízí dlouhodobou trvanlivost tím, že odolává zvýšeným teplotám, bez nadzvedávání nebo deformací Toto horkotavné lepidlo přilne rovněž dobře na řadu podkladů a je vynikajícím kandidátem pro lepení podkladů s nízkou povrchovou energií (LSE), včetně polyetylenu a polypropylenu. Kromě toho je horkotavné lepidlo 3M™ 3731 rychle tuhnoucí, s prodlouženou dobou zpracovatelnosti housenky 30 sekund, což představuje dobré výsledky a tuhé spoje v krátkém časovém úseku. Naše horkotavné lepidlo 3731 bylo navrženo pro dobrou odolnost vůči odlupování, vytváří odolný spoj s dlouhou trvanlivostí, a zaručuje tak jistotu a klidný pocit dobrého výsledku u široké škály aplikací. Doporučené aplikace Horkotavné lepidlo 3M ™ 3731 může být využito v mnoha průmyslových odvětvích, včetně automobilového průmyslu, stavebnictví, výroby nábytku, značení, spotřebního průmyslu, výrobě speciálních vozidel, přepravě, vojenství, maloobchodu, elektronice, při zpracování dřeva a balení Některé z doporučených aplikací pro tento produkt jsou následující: Plast Dřevo Pěna Látka Lepenka Tavná lepidla stručně Tavná lepidla jsou termoplastické pryskyřice se 100 % sušiny. Tato lepidla jsou vyrobena tak, aby se spojení opět roztavila při vystavení dostatečně vysokým teplotám. Výhodou tavných lepidel je, že na rozdíl od mechanických spojovacích prostředků a těsnicích pásek jsou mezi povrchy v podstatě neviditelná. Naše tavná lepidla zkapalní při zahřátí, rychle vyplní mezery a smáčí spojované povrchy. Po jejich aplikaci na povrch zchladnou, ztvrdnou a dosáhnou své pevnosti spoje v průběhu několika sekund. Díky jejich rychlé zpracovatelnosti může pohybovat sestavou okamžitě po aplikaci, což znamená, že nepotřebujete žádné svorky, přípravky a další čas i energii na sušení. Rychlé řešení Pro pružné a odolné spoje k uspokojení potřeb vašeho projektu jsme navrhli 3M ™ horkotavné lepidlo 3731 nejen s cílem vytvořit pevné spoje, ale umožnit rychlou silnou přilnavost. Vyvinuli jsme horkotavné lepidlo jako řešení pro procesy lepení, které splní vaše požadavky a vynikne svým výkonem.

Zdroje

Spojte se s námi. Jsme tu pro vás.

Potřebujete pomoc při hledání správného produktu pro váš projekt? Kontaktujte nás, pokud potřebujete radu ohledně produktu, aplikace, odbornou radu nebo pokud chcete spolupracovat se specializovaným odborníkem 3M

Zašlete nám zprávu

Děkujeme za váš zájem o 3M. Abychom vám pomohli efektivně spravovat a reagovat na váš dotaz, zdvořile vás žádáme o poskytnutí některých klíčových informací, včetně vašich kontaktních údajů. Informace, které poskytnete, budou použity k odpovědi na vaši žádost e-mailem nebo telefonicky zástupcem společnosti 3M nebo jedním z našich autorizovaných obchodních partnerů, se kterými můžeme sdílet vaše osobní údaje v souladu se zásadami ochrany osobních údajů společnosti 3M.

 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 • 3M takes your privacy seriously. 3M and its authorized third parties will use the information you provided in accordance with our Privacy Policy to send you communications which may include promotions, product information and service offers. Please be aware that this information may be stored on a server located in the U.S. If you do not consent to this use of your personal information, please do not use this system.

 • Poslat zprávu

Děkujeme, že jste kontaktovali společnost 3M

Obdrželi jsme vaši zprávu a nyní váš dotaz prošetřujeme
Některý z našich zástupců vás kontaktuje telefonicky nebo e-mailem

An error occurred.