1. Česko
 2. Všechny výrobky 3M
 3. Lepidla, tmely a plniče
 4. Strukturální lepidla
 5. Dvousložková strukturální lepidla
 6. 3M™ Scotch-Weld™ 2K akrylátové lepidlo na LSE plasty DP8010, modré, 490 ml, 6 ks/karton

3M™ Scotch-Weld™ 2K akrylátové lepidlo na LSE plasty DP8010, modré, 490 ml, 6 ks/karton

 • Číslo 3M produktu DP8010
 • 3M ID 7100036719
 • UPC 50051115716015,00051115716010

Vytváří pevný spoj na plastech s nízkou povrchovou energií, a to s minimální nebo žádnou přípravou

Odolává mnohým chemikáliím, vodě, vlhkosti a korozi

Střední viskozita umožňuje kontrolované dávkování

Zobrazit více detailů
Často prohlížené zdroje
Bezpečnostní datový list (PDF, 0B)

Specifikace

Detaily

Hlavní informace
 • Vytváří pevný spoj na plastech s nízkou povrchovou energií, a to s minimální nebo žádnou přípravou
 • Odolává mnohým chemikáliím, vodě, vlhkosti a korozi
 • Střední viskozita umožňuje kontrolované dávkování
 • Složení spojuje i nepodobné podklady, takže se může použít na více místech v rámci stejné aplikace
 • Silné lepidlo může nahradit šrouby, nýty, svařování plastů a dvoustupňové procesy

3M™ Scotch-Weld™ konstrukční plastické lepidlo 8010 je dvousložkové lepidlo na akrylové bázi se speciálním složením, aby spojovalo mnohé plasty s nízkou povrchovou energií, včetně různých variant polypropylénu, polyetylénu, a termoplastické elastomery (TPE), a to bez speciální přípravy povrchu.

Konstrukčních spojů lze dosáhnout bez speciální úpravy povrchu, jako je ošetření chemickým leptáním, plazmou, plamenem nebo koronou či primerem. Jednoduše otřete povrchy izopropanolem, abyste odstranili separační prostředky, prach, nečistoty atd. 3M™ Scotch-Weld™ konstrukční plastické lepidlo 8010 také spojuje kovy, keramiku a dřevo i většinu ostatních plastů. Po vytvrzení je mírně pružné a exponované lepidlo může být zvrásněný vzhled, což je normální. Dodáváme toto lepidlo s 8 mil skleněnými kuličkami pro kontrolu nad minimální tloušťkou spoje. Naše akrylové lepidlo začíná se střední viskozitou pro kontrolované dávkování a rozprostře se, aby dostatečně zmáčelo povrch. Směšovací poměr je 10:1 a k dispozici je doba zpracovatelnosti 10 minut. Lepidlo dosáhne manipulační pevnosti přibližně za 1 hodinu a plně vytvrdí za 8-24 hodin (při 22 stupních C). Samostatně prodávaný 3M™ Scotch-Weld™ EPX™ aplikátor Plus II a směšovací trysky jsou potřebné pro aplikaci. Snadná přilnavost s akrylem Akrylová lepidla jsou dvousložková lepidla, která zajišťující vynikající pevnost a trvanlivost spoje, ačkoliv v některých situacích o něco nižší než epoxidová lepidla. Avšak mají některé vlastnosti, díky kterým se lépe používají. Patří mezi ně mnohem vyšší rychlost vytvrzování, vyšší tolerance k zaolejovaným nebo nepřipraveným lepeným povrchům a schopnost lepit širokou škálu materiálů, včetně téměř všech plastů. Novější složení akrylových lepidlech jsou stabilní při pokojové teplotě a mají dlouhou skladovatelnost. Pokročilé systémy lepidel Konstruktéři a technici stále častěji spoléhají na lepidla díky jejich zlepšeným vlastnostem při konečném použití, větší flexibilitě designu i vyšší účinnosti při sestavování výrobků. Společnost 3M se opírá o více než 50 let zkušeností s průmyslovými lepidly a i nadále vyhovuje těmto potřebám. Dvousložková epoxidová lepidla vytvrzovaná při teplotě místnost a akrylová lepidla balená v duokartuších splňují širokou škálu požadavků při výstavbě, údržbě a opravách i ve výrobě. Vedle pokročilých složení lepidel, která zaručují spolehlivost a univerzálnost, společnost 3M nabízí i aplikační systémy, jako je pneumatický aplikátor EPX, aby usnadnila servisním oddělením poradenství zákazníkům při výběru správného lepidla pro daný úkol.

Navrhované aplikace
 • Spojování plastů s nízkou povrchovou energií, například polypropylenu, polyetylenu a termoplastických elastomerů (TPE)
 • Spojování plastů s kovy, například při výrobě nebo opravách přístrojové techniky
 • Odolnost vůči nárazům u kompozitních spojů

Související produkty

Aplikace Lepení panelů k rámu a výztuh k panelům, Spojování malými spoji, Sestava laminace velkých ploch, Uchycení a zdobení, Utěsňování, zalévání a zapouzdřování elektroniky
Barva výrobku Modrá
Celý vytvrzovací čas 8-24 Hours @ 72 F (22 C)
Doba zpracovatelnosti 10 min
Forma Produktu Kartuše
Fyzická forma Sypná tekutina
Maximální provozní teplota (Celsius) 66 Stupeň Celsia
Objem 490 mL
Obory Stavebnictví, Spotřební zboží, Elektronika, Všeobecný průmysl, Zdravotnické produkty, Opracování kovů, Vojenské a vládní, Údržba, Speciální vozidlo, Doprava, Reklama, Zpracování dřeva
Pevnost ve smyku 2 700 Pound_Per_Square_Inch
Počet kusů / balení 6.0
Pracovní doba 8 min
Skladovací teplota <=40 Degree Fahrenheit
Skladovací teplota (Celsius) 4 °C
Tvrdost 55-60 Shore D
Typ lepidla Akryl
Typ výrobku Akryl
Uvnitř/venku Oba
Velikost kontejneru (metrické jednotky) 490 Mililitr
Viskozita Samonivelační
20 of 23

Spojte se s námi. Jsme tu pro vás.

Potřebujete pomoc při hledání správného produktu pro váš projekt? Kontaktujte nás, pokud potřebujete radu ohledně produktu, aplikace, odbornou radu nebo pokud chcete spolupracovat se specializovaným odborníkem 3M

Zašlete nám zprávu

Děkujeme za váš zájem o 3M. Abychom vám pomohli efektivně spravovat a reagovat na váš dotaz, zdvořile vás žádáme o poskytnutí některých klíčových informací, včetně vašich kontaktních údajů. Informace, které poskytnete, budou použity k odpovědi na vaši žádost e-mailem nebo telefonicky zástupcem společnosti 3M nebo jedním z našich autorizovaných obchodních partnerů, se kterými můžeme sdílet vaše osobní údaje v souladu se zásadami ochrany osobních údajů společnosti 3M.

 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 • 3M takes your privacy seriously. 3M and its authorized third parties will use the information you provided in accordance with our Privacy Policy to send you communications which may include promotions, product information and service offers. Please be aware that this information may be stored on a server located in the U.S. If you do not consent to this use of your personal information, please do not use this system.

 • Poslat zprávu

Děkujeme, že jste kontaktovali společnost 3M

Obdrželi jsme vaši zprávu a nyní váš dotaz prošetřujeme
Některý z našich zástupců vás kontaktuje telefonicky nebo e-mailem

An error occurred.