3M™ Dual-Lock™ SJ355B, černý, 25 mm x 2,5 m v blistru

Id.č. 3M 7100149938Kusu v balení 04054596501980
 • Pětkrát vyšší pevnost v tahu, než jsou obvyklé suché zipy s háčky a očky (Hook and Loop)
 • Snadné odtržení umožňuje rychlý přístup
 • Tento systém je dostatečně trvanlivý, můžete jej spojit a rozpojit 1000krát při zachování 50 % jeho původní pevnosti v tahu.
 Další
Zobrazit všechny podrobnosti
Technické údaje
Aplikace
Uchycení a zdobení, Lepení panelů k rámu a výztuh k panelům
Barva lepidla
Bílá
Barva výrobku
Černá
Forma Produktu
Role
Nekonečně
1000
Řešení pro
Wireless Network: Infrastructure Accessories
Typ lepidla
Akrylové lepidlo pro všeobecné použití
Značka
3M™
Podrobnosti
 • Pětkrát vyšší pevnost v tahu, než jsou obvyklé suché zipy s háčky a očky (Hook and Loop)
 • Snadné odtržení umožňuje rychlý přístup
 • Tento systém je dostatečně trvanlivý, můžete jej spojit a rozpojit 1000krát při zachování 50 % jeho původní pevnosti v tahu.

3M™ Dual Lock™ Rozebíratelný spojovací systém řeší problémy připevnění bez použití speciálních nástrojů nebo komplikovaných mechanických upevňovacích systémů. Naše inovativní rozebíratelný systém umožňuje připevnit vstupní dveře, panely, nápisy, součásti regálů v prodejnách a mnoho dalších dílů, které se často otevírají a zavírají, a zajistit tak snadný a opakovaný přístup s minimální ztrátou přilnavosti v průběhu času.

Pevnost v číslech Jedna malá hlavička by toho na tomto světě příliš nedokázala, ale když ji spojíte s několika stovkami jejích kamarádů, stane se téměř neporazitelnou. Týmová práce, na této myšlence je založena konstrukce našeho 3M™ rozebíratelného spojovacího systému Dual Lock™ SJ3550. Když jsou přitlačeny k sobě, zajistí se naše hříbkovité hlavičky na krátkých nožkách do sebe a vytvoří spoj, který je pětkrát pevnější než klasický suchý zip a který je snadno rozebíratelný, když je potřebný rychlý přístup. Náš 3M™ rozebíratelný spojovací systém Dual Lock™ SJ3550 obsahuje přibližně 250 hlaviček hříbkovitého tvaru na krátkých nožkách na jeden čtvereční palec. Když jsou dva díly Dual Lock™ stisknuty k sobě, klouzají pružné nožky a hlavičky hříbečků vzájemně po sobě. Jakmile do sebe vzájemně zapadnou, nožky zaklapnou zpět do své původní polohy a zablokují se protilehlými hlavičkami s hlasitým cvaknutím, které naznačuje, že se systém spojil. Tento systém můžete spojit a rozpojit 1000krát při zachování 50 % jeho původní pevnosti v tahu. Žádné vrtání, šroubování, utahování nebo složité instalace Náš systém Dual Lock™ SJ3550 používá akrylové lepidlo, které dobře přilne k široké škále materiálů se střední povrchovou energií, včetně některých plastů, kovů, skla a lakovaných povrchů. Je tak zajištěna rychlá a snadná instalace bez použití procesů mechanického připevnění. Lepidlo se rychle přilepí a plné pevnosti dosáhne po 72 hodinách. Jakmile se hříbkovité hlavičky zablokují se svými protějšky, mohou držet stejně dobře jako šrouby a nýty a současně se mohou snadno rozpojit pro snadný přístup. Univerzální, trvanlivé a neviditelné Neexistují žádná omezení pro použití našich spojovacích systémů Dual Lock™. Nožky, hlavičky i podklad jsou vyrobeny z čirého polypropylénu a polyolefinová nosná vrstva odolává většině rozpouštědel a alkalických roztoků, a proto jsou ideální pro širokou škálu účelů a prostředí. Spojovací systém je doporučen pro použití při teplotách v rozsahu -29 °C až 93 °C. Tyto spojovací systémy jsou při spojení v podstatě neviditelné a poskytují tak čistý, nenarušený povrch a zůstávají pevné i při více než 1000 cyklech otevření-zavření. Spojovací systémy Dual Lock™ SJ3550 používají akrylovou pěnovou pásku chráněnou snímatelnou krycí vrstvou. Tato konstrukce umožňuje lepší kontakt s povrchy, které mají lehkou texturu nebo nepravidelnosti na povrchu. Pro dosažení různé úrovně pevnosti upevnění, je možné kombinovat různé typy rozebíratelného spojovacího systému 3M Dual Lock. Navrhované kombinace jsou následující: Typ 250 na typ 170 Typ 250 na typ 250 Typ 170 na typ 400 Typ 250 na typ 400 Pro rychlé upevnění s vysokou pevností, ale omezeným počtem cyklů může být kterýkoliv z výrobků 3M™ Dual Lock™ použit společně se suchými zipy 3M™ Hook and Loop™.

Navrhované použití

 • Upevňování panelů a krycích desek
 • Interiérová značení
 • Ozdobné prvky
 • Přepážky v kancelářích
 • Grafické prvky
 • Přístupové panely
 • Speciální vozidla (interiér)
 • Polohovatelné police – hrany do „L“
 • Závěsná značení