1. Česko
 2. Všechny výrobky 3M
 3. Pásky
 4. Textilní a montážní pásky
 5. Textilní pásky
 6. 3M™ hliníková páska vyztužená skelnou tkaninou 363, stříbrná, 50 mm x 33 m

3M™ hliníková páska vyztužená skelnou tkaninou 363, stříbrná, 50 mm x 33 m

Id.č. 3M 7000028867Kusu v balení 00021200172953
 • Lehká a pružná konstrukce snadno přilne na nerovné povrchy a umožní snadnou instalaci
 • Funguje nepřetržitě v mimořádně širokém rozsahu teplot od -65°F/-54°C do 600°F/316°C
 • Vysoká pevnost v tahu a odolnost proti propíchnutí a roztržení zajišťuje, že páska vydrží i při náročných aplikacích
 • Díky tepelné vodivosti je vhodná pro efektivní vytápění a chlazení
 Další
Zobrazit všechny podrobnosti
Technické údaje
Barva výrobku
Stříbrná
Celková délka (metricky)
32,9 m
Celková šířka (metrická)
50,8 mm
Celková tloušťka pásky bez vložky (metrická)
0,19 mm
Maximální provozní teplota (Celsius)
316 Stupeň Celsia
Množství beden
24/case
Obory
Kosmonautika, Spotřebič, Automobilismus, Stavebnictví, Elektronika, Všeobecný průmysl, Opracování kovů, Vojenské a vládní, Speciální vozidlo, Doprava
Pevnost v tahu (metrická)
57 N/100mm
Prodloužení při přetržení
7 Percent
Product Key
363
Skladovací životnost
36 Měsíc
Tloušťka lepidla na zadní straně (metrická)
0,1 mm
Typ lepidla
Silikon
Uvnitř/venku
Interiér / exteriér
Velikost jádra (metrická)
7,62 cm
Údaje o výrobku
 • Lehká a pružná konstrukce snadno přilne na nerovné povrchy a umožní snadnou instalaci
 • Funguje nepřetržitě v mimořádně širokém rozsahu teplot od -65°F/-54°C do 600°F/316°C
 • Vysoká pevnost v tahu a odolnost proti propíchnutí a roztržení zajišťuje, že páska vydrží i při náročných aplikacích
 • Díky tepelné vodivosti je vhodná pro efektivní vytápění a chlazení
 • Silikonové lepidlo citlivé na tlak přilne k obtížným povrchům včetně silikonu, a páska zůstává přilepená i při různých teplotách a změnách okolního prostředí

3M™ Vysokoteplotní lepicí páska s hliníkovou fólií/se skleněnou tkaninou 363 obsahuje nosnou vrstvu z hliníkové fólie v kombinaci s páskou se skleněnou tkaninou a silikonovým lepidlem citlivým na tlak. Pevná a pružná – tato páska je ideální jako tepelný ochranný obal pro kabely citlivé na teplo a jiné instrumenty v mnoha aplikacích v letectví a průmyslu které jsou vystavovány pohybům a vibracím.

Pevnost s kombinovanou technologií Navrhli jsme naši 3M™ vysokoteplotní lepicí pásku s hliníkovou fólií/se skleněnou tkaninou 363 tak, aby vydržela i ty nejnáročnější aplikace. Nosná vrstva je kombinací hliníkové fólie a skleněné tkaniny. Má tloušťku 3,4 mil a je to pevná a pružná páska s extrémně vysokou pevností v tahu a odolností proti propíchnutí a roztržení. Je přizpůsobivá, takže může přilnout na nerovných a tvarovaných podkladech. Páska odráží teplo a světlo, navíc odolává plamenům, vlhkosti, povětrnostním vlivům a degradaci UV zářením. Je to chemická odolná, tepelně vodivá páska,a je ideální pro efektivní vytápění a chlazení. Podává konstantní výkon při teplotách v rozmezí od -65°F/-54°C do 600°F/316°C. 3M™ Vysokoteplotní lepicí páska s hliníkovou fólií/se skleněnou tkaninou 363 splňuje požadavky F.A.R. 25.853 (a). Doporučené aplikace Teplo odrážející obal na izolace kabelů, nástrojů nebo jiných materiálů citlivých na vysokou teplotu Ideální pro průmyslové aplikace, které bude vystavené pohybům a vibracím Spojování kabelů do svazků Všeobecné použití v leteckém a dalších průmyslových odvětvích Aplikace vysekávání Vysoce výkonná adheze Naše 3M™ vysokoteplotní lepicí páska s hliníkovou fólií/se skleněnou tkaninou 363 má na tlak citlivé silikonové lepidlo, které extrémně dobře funguje při použití v širokém rozsahu teplot. Dobře přilne k silikonovým povrchům i na nepravidelném nebo nerovném podkladu. Nejlepších výsledků se dosáhne při aplikaci na čistý, suchý povrch nad 32°F/0°C, ale tato páska může být použita při nižších teplotách.

Kontaktujte nás

Zašlete nám zprávu

Děkujeme za váš zájem o 3M. Abychom vám pomohli efektivně spravovat a reagovat na váš dotaz, zdvořile vás žádáme o poskytnutí některých klíčových informací, včetně vašich kontaktních údajů. Informace, které poskytnete, budou použity k odpovědi na vaši žádost e-mailem nebo telefonicky zástupcem společnosti 3M nebo jedním z našich autorizovaných obchodních partnerů, se kterými můžeme sdílet vaše osobní údaje v souladu se zásadami ochrany osobních údajů společnosti 3M.

 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 • 3M takes your privacy seriously. 3M and its authorized third parties will use the information you provided in accordance with our Privacy Policy to send you communications which may include promotions, product information and service offers. Please be aware that this information may be stored on a server located in the U.S. If you do not consent to this use of your personal information, please do not use this system.

 • Poslat zprávu

Děkujeme, že jste kontaktovali společnost 3M

Obdrželi jsme vaši zprávu a nyní váš dotaz prošetřujeme
Některý z našich zástupců vás kontaktuje telefonicky nebo e-mailem

An error occurred.