Produkty vyobrazené nebo zmíněné na této stránce jsou zdravotnickými prostředky. Vždy si prosím pečlivě prostudujte návod k použití (byl-li vydán) a informace o bezpečném používání prostředku.

Technologie Hero Banner

TECHNOLOGIE

 • HYDROKOLOIDY NAPLASTI

  HYDROKOLOIDY

  • Nové boty, jogging, procházka, noc strávená na tanečním parketu - výsledkem těchto potěšeni mohou být bolestivé a nevzhledné puchýře a kuří oka. Můžeme jejich léčbu urychlit? Ano, a to díky snadno použitelným hydrokoloidním náplastem, jakými jsou gelové náplasti Spofaplast.

   Technologie v nich použita přináší úlevu a zmírňuje celkové nepohodlí. Vytváří ideální podmínky pro léčení puchýřů a zároveň chrání ránu před vnějšími faktory, které mohou problém zhoršit, jakými jsou špína a bakterie.

   Jako takové náplasti fungují? Hydrokoloidní hmota absorbuje tekutinu z puchýře a přemění ji na gel. Na druhé straně tlumí bolest a funguje jako ochrana. Náplast - po čase se sama od sebe oddělí nebo se dá snadno odstranit.

   Gelové náplasti můžete najít v produktech Spofaplast gelové náplasti na paty / prsty / MIX, a byly navrženy estetickým způsobem, který minimalizuje jejich viditelnost. Jsou měkké, pohodlné a snadno se lepí a jejich další výhodou je odolnost proti vodě. Náplast zůstává na místě i při pohybu a kontaktu s obuví, čímž dokonale plní svou ochrannou úlohu. Nyní vám žádný puchýř nemůže pokazit radost spojenou se sportem, tancem nebo procházkou přes krásný slunečný den. Diskrétní hydrokoloidní náplasti by se měly používat i preventivně a měly by být po ruce každý den, a ještě více během aktivního odpočinku.

 • ODOLNOST VUCI NARAZEM

  ODOLNOST VŮČI NÁRAZŮM

  • Dokonce i malé říznutí, odření nebo škrábnutí může zkazit vaši náladu. O to víc, když nekvalitní náplast špatně chrání poškozenou pokožku a omezuje svobodu pohybu. Proto je dobré mít po ruce dobré náplasti pro aktivní lidi, kteří oceňují pohodlí.

   Pokud chcete trávit volný čas aktivně, zásobte se profesionálními náplastmi. Řezné rány, odřeniny nebo puchýře se mohou stát každému, a díky této základní "první pomoci" se už nemusíte vzdát své oblíbené činnosti. Taková sada by měla obsahovat náplasti absorbující nárazy. Proto v nabídce Spofaplast najdete pěnové náplasti, které poskytují účinnou ochranu nejen proti znečištění, ale i nárazům. Jsou tlustší než klasické náplasti, mají masitou a měkkou strukturu a proto absorbují nárazy mnohem lépe. Jejich další výhodou je odolnost i v náročných podmínkách. Použití pěnové náplasti zmírňuje nepříjemné pocity spojené s odřeninami díky její odolnosti a umožňuje vám na ně rychle zapomenout.

   Takový typ náplastí naleznete v sadě Komfort proti odřeninám. Výhody moderních řešení ocení nejen angažovaní sportovci, ale i aktivní lidé, zaneprázdněni každý den a s vysokými požadavky.

 • ODOLNOST VUCI VODE

  ODOLNOST VŮČI VODĚ

  • Voděodolné náplasti jsou nezbytností v každé praktické lékárničce. Doma chrání vaše zranění při mytí a koupání a kromě toho jsou skvělé na cvičení během vašich oblíbených sportů: voděodolné technologie chrání rány a vytvářejí optimální léčebné prostředí.

   Vnější faktory, jako je voda, špína nebo bakterie, často brání a komplikují proces hojení poškozené pokožky. Rány, poranění nebo odřeniny si proto vyžadují těsnou ochrannou bariéru. Abyste předešli riziku znečištění rány během koupání, můžete použít produkty Spofaplast. Nepromokavé náplasti Spofaplast Voděodolné jsou vyrobeny z průsvitného polyuretanového filmu, který poskytuje náležitou ochranu a zároveň umožňuje pokožce dýchat.

   Milovníci vodních sportů mohou použít Mix voděodolných náplastí Max Hold. Náplasti různých velikostí umožňují přizpůsobení se velikosti rány a vytvářejí účinnou bariéru vůči vodě, aniž by bránily pokožce dýchat. Důležité je, že je v nich použito hypoalergenní lepidlo, takže poskytují nejen pocit pohody, ale i naprostou bezpečnost. Díky nim je rána pevně chráněna před vlhkostí, ale i bakteriemi a nečistotami. Náplasti jsou prodyšné, snadno se lepí a odstraňují, protože se nelepí na ránu a během používání zůstávají na svém místě až 2 dny.