Čistší dílna. Rychlejší zisky.
View Video

Vaše kompletní řešení z jednoho zdroje

Ze spolupráce dvou velkých firem má největší užitek třetí strana. Vy, zákazník.

Systémy pro autoopravy 3M a Festool Automotive sjednotili své rozsáhlá portfolia výrobků do jednoho. Centrální, kvalitní, na potřeby zákazníků orientovaná nabídka sofistikovaného nářadí, brusiva a spotřebního materiálu značky 3M™ je odpovědí na každý požadavek a každou potřebu v lakovně.

Tím se nastaví zcela nový standard, pokud jde o rozmanitost a účinnost produktů, který jde ruku v ruce se systémem pro opravy automobilů.

Standardizované pracovní postupy vytvoři úspory a umožní dosažení výjimečné kvality prostřednictvím spolehlivých procesů.

Postavte svůj úspěch na našem sortimentu

 

Od specialisty na univerzální odborník.

S okamžitou platností, je téměř nekonečná řada produktů splnit i ty nejnáročnější požadavky pro každý jednotlivý touha dosáhnout dokonalosti, za každou výzvou být zvládnut portfolio Vysoce kvalitní výrobek je komplexní. to sahá od řešení v sadách, aby brusivo 3M ™ a barvy dokončovací produkty.

Z výhodou profitovat.

Naše standardizované pracovní postupy jsou katalyzátorem pro jakékoliv karosárny. Mají urychlit a zjednodušit procesy v povrchových úprav a efektivně přinést jakoukoliv opravu podstatně rychlejší dosažení cíle. To je patrný již s Bruska Festool a novým brusným proces. Pouhé čtyři krupice oddělit škodu z perfektní výsledek broušení jednoduchých procesů, reprodukovatelné výsledky. velký vliv.

Vše je v pořádku

SERVICE allinclusive je stejně tak součástí Festool nástrojů, jako je kvalita a spolehlivost. Pokud se zaregistrujete své výrobky do 30 dnů od nákupu, budete těžit z komplexního balíčku služeb, které vám ušetří čas, náklady a nervy. To znamená, že každý nástroj je nejen dobrou investicí, ale je to také bezpečné jeden.

Od specialisty na univerzální odborník.

 • Kompletní brusný systém pro opravu aut

  Vyzkoušejte si rozdíl

  Rentabilita + Účinnost: Lepší odsávání prachu a organizace pracovního místa může pomoci omezit následné opravy a tím snížit náklady.

  Zdraví + Bezpečnost: Systém je navržen s důrazem na bezpečnost operátorů, včetně vylepšené ergonomie. Něco, z čeho všichni můžeme mít dobrý pocit.

Automobilové aplikace

Služba SERVICE all-inclusive

Seznamte se se službou SERVICE all-inclusive

Zaregistrujte své nástroje Festool a využijte balíček skvělých služeb a podpory. Mezi výhody patří 15denní záruka vrácení peněz, 36měsíční komplexní záruka a další

Prozkoumejte službu SERVICE all-inclusive nyní

Doporučená videa


 • Podpořeno logem Festool Automotive Systems

  Kompletní brusný systém pro opravu aut

  Firmy 3M a Festool Automotive Systems vytvořily společnou globální strategii, aby poskytly co nejlepší služby v autoopravárenském průmyslu. Nejlepší inovace 3M v oblasti broušení, včetně brusiva 3M ™ Cubitron ™ II , jsou nyní k dispozici ve spojení s prémiovým nářadím pro povrchové úpravy Festool Automotive Systems, včetně pneumatických a elektrických brusek, leštiček a brusných podložek, vysavačů a pracovních stanic pro úpravu povrchu, odsávacích zařízení a služeb.

  VÍCE INFORMACÍ O FESTOOL

  NAVŠTIVTE 3MCOLLISION.COM


Sledujte nás
Změnit Lokaci
Česká republika - Čeština