1. 3M Česko
 2. 3M Doprava
 3. Lodní průmysl 3M
3M Doprava
Pohled do loděnice s jachtami v různých fázích údržby

3M řešení pro stavbu, údržbu a opravy lodí

Nabízíme pomoc v každé situaci, jež v lodním průmyslu může nastat

Pro více informací nás kontaktujte

S více než 50 lety zkušeností v oboru stavby lodí nabízí společnost 3M celou řadu produktů pro profesionální použití. Máme řešení pro všechny potřeby spojené se stavbou, údržbou a renovacemi lodí, což vám umožní efektivní práci bez kompromisů v kvalitě.

3M nabízí ucelenou řadu produktů, ideálních pro péči o vaši loď. Ať už si užíváte příjemné plavby po kanálech nebo se účastníte závodů plachetnic, 3M je tu právě pro vás. Naše produkty zajistí vysoce kvalitní povrch člunu, zrychlí případnou opravu a zefektivní renovaci, což vám poskytne více času na vaše zážitky.

Milovníci vodního živlu vítáni

Ať už jsou pro vás prosředkem obživy, koníčkem nebo prostě vaší radostí, společnost 3M pomáhá udržovat plavidla všech druhů v tom nejlepším stavu již více než 50 let. Lepidla a tmely 3M nastavují průmyslové standardy. Naše řešení pro přípravu povrchů zahrnují nejrůznější brusiva, maskovací pásky a náš dokončovací systém 3M Perfect-it Gelcoat. Pokročilé skleněné mikrokuličky umožňují stavbu lehčích a odolnějších struktur. Stavitelé lodí, jejich majitelé a odborníci na opravy lodí, vy všichni jste zde vítáni.


Výrobky speciálně navržené pro lodní průmysl

Všechny produkty, systémy a technologie, které společnost 3M nabízí pro lodní průmysl, jsou připraveny čelit náročnému prostředí při výrobě, provozu a údržbě plavidel: zajištění těsnosti, odolnost vůči plísním a UV záření, čistění a mnoho dalších. Kdekoli jej potřebujete, máme řešení - od povrchu pod čarou ponoru přes celý trup až po palubu a kování.

 • Dokončovací pryskyřičné produkty
  Dokončovací produkty 3M™ Perfect-it™ Gelcoat

  Náš dokončovací systém je speciálně navržen pro laminátové povrchy, což usnadňuje dosažení dokonalé povrchové úpravy. Díky prodloužené době zpracovatelnosti za mokra a nižšímu obsahu těkavých organických sloučenin vám tento systém přináší neuvěřitelné výsledky na jakémkoliv přiskyřičném povrchu, a to i v teplém podnebí.

 • 3M™ samolepící tekutá ochranná látka k ochraně povrchu
  3M samolepicí ochranná netkaná textilie

  Ideální tam, kde jsou části lodí vystaveny rušnému provozu. 3M samolepicí ochranná netkaná textilie se snadno aplikuje a odstraňuje beze stop. Odolává nečistotám, mazivům, rozpouštědlům, otěru i lehkým nárazům a UV záření.

 • 3M™ námořní lepicí tmel 5200
  3M™ námořní lepicí tmel 5200

  3M™ námořní lepicí tmel 5200 s více než 50 lety důvěry profesionálů je trvalý, pevný, pružný polyuretanový polymerní lepicí tmel na dřevo, pryskyřici, sklolaminát a další, pro aplikace nad vodou i pod vodní hladinou.

   


Další informace a podrobnosti o 3M řešeních pro lodní průmysl

Od oprav kovů a plastů, po broušení, konečné úpravy laku a čištění lodí má pro vás společnost 3M výrobky a postupy oprav.

Využijte odkazy a stáhněte si náš katalog nebo prozkoumejte naši globální nabídku, kde máte přístup ke všem našim standardním provozním postupům.

Tyto postupy vám pomohou konzistentně produkovat kvalitní, časem prověřená řešení pro všechny pro všechny potřeby při opravách a údržbě lodí


Kontakt na místní pobočku

Pro více informací o 3M řešeních pro lodní průmysl

 • Všechna políčka jsou povinná, pokud nemají označení „nepovinné“

 • emailová adresa
 • Země
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 • 3M takes your privacy seriously. 3M and its authorized third parties will use the information you provided in accordance with our Privacy Policy to send you communications which may include promotions, product information and service offers. Please be aware that this information may be stored on a server located in the U.S. If you do not consent to this use of your personal information, please do not use this system.

 • Odeslat Předložit

Děkujeme, že jste nás kontaktovali.

Brzy budeme v kontaktu. Hezký den!

Omlouváme se...

Při odesílání došlo k chybě. Zkuste to znovu později...