Pokud jde o bezpečnost, je třeba jednat bez kompromisů

Pokud jde o bezpečnost, je třeba jednat bez kompromisů

PROHLÉDNOUT SI VŠECHNY PRODUKTY

3M™ Filtry proti výparům organických plynů a par Série 6000i s ESLI servisní životností

Hrdě představujeme 3M™ filtry proti výparům organických plynů a par s 3M™ technologií sevisní životnosti. Unikátně pouze ve 3M nabízíme tyto inovativní, snadno použitelné filtry s technologií indikace (ESLI) servisní životností, které pomáhají pracovníkům určit správný okamžik na výměnu jejich filtrů. *

 • Jednoduchý indikátor
  Jednoduchý indikátor

  Indikační barevný pruh pomáhá kontrolovat nasycenost filtrů. Snímatelný černý štítek pomáhá chránit indikátor před vnějšími vlivy.

  Podívejte se jak to funguje >

 • Optimalizované využití filtru
  Optimalizované využití filtru

  Indikátor umožňuje určit, které filtry mají být vyměněny na základě odpracovaných hodin, úrovně expozice, či dýchacích a okolních podmínek jednotlivých pracovníků. Lepší řešení než plošná výměna filtrů u všech pracovníků.

 • Důvěra v ochranu
  Důvěra v ochranu

  3M indikátor servisní životnosti Vám dodá klid při volbě správného ochranného oblečení. V některých případech může dojít i ke změně v již zavedených zvycích.

  Je indikátor vhodný pro vaše pracovní prostředí? >


 • Použítí indikátoru

  3M indikátor doby použitelnosti může být použit jako doplněk vaší stávající ochrany dýchání. Filtr může být vyměněn buď dle vašeho uvážení, nebo na základě oznámení ESLI indikátoru. V některých případech může ESLI indikátor zcela nahradit vaši dříve používanou metodu. Zjistěte, zda může být 3M indikátor doby použitelnosti použit jako primární metoda pro určení doby výměny filtru:

 • 1) Kvantifikujte úrověň expozice organických výparů na vašem pracovním místě.

 • 2) Zadejte vypozorované výsledky do Výběr a Životnost. Pokud ESLI nevyjde jako doporučená primární metoda, Vaše současná metoda může být stále lepším způsobem určení doby kdy vyměnit filtr.


*Podívejte se na Návod k použití produktu série 6000i nebo Výběr a životnost abyste mohli zjistit zda jsou dané filtry vhodné pro vaše pracovní prostředí.


Videa


Produktové informace