Reflexní materiál

Reflexní materiál

Tvoříme svět bezpečnější

 • Představujeme 3M™ Scotchlite™ Reflexní pásky & Materiály

  Není všechno zlato co se třpytí! Nepřekonatelná kvalita a všestrannost, plus snadný přístup k reflexnímu oblečení skrze naše partnery. Reflexní látky, přenosné fólie, pásky, dobře viditelné oblečení a speciáně reflexní materiál a inkoust.


Produktový katalog

 • Tyto pásky byly navrženy pro bezpečnostní oděvy. Můžou být používány jak na práci, tak při běžném nošení. Fluorescentní barva vybraných pásek zvyšuje viditelnost v jakékoli denní době i za slabého osvětlení. Scotchlite reflexní textilní pásky jsou vyrobeny z širokoúhlých materiálů, našívají se na různé odolné oblečení a tkaniny. Snadno se všijí do jiných látek, buď jako výšivky, záplaty či emblémy. Mohou být ručně či automaticky řezány.

  Prohlédnout si produkty

 • 3M™ Scotchlite™ Nažehlovací reflexní materiály jsou navrženy na sportovní oděvy i běžné nošení. Scotchlite reflexní nažehlovací fólie jsou tvořeny retroreflexním povrchem, který je vázán na lepidlo aktivované teplem. Jsou ideální pro přeměnu na emblémy, nášivky, loga a etikety různých tvarů, velikostí, čísel a písmen. Jsou často používány k vytvoření kontinuálního laminátového krytí.

  Prohlédnout produkty

 • 3M™ Scotchlite™ Reflexní pásky s vysokým leskem jsou navrženy k použití na bezpečnostní oděvy a při správném použití pomáhají zvyšovat viditelnost uživatele v nočních hodinách nebo ve zhoršených světelných podmínkách. Scotchlite reflexní materiál- vysoce lesklé pásky se skládají z vysoce retroreflexních mikroprizmatických hranolů vytvořených na pružné, lesklé a UV-stabilizované polymerní folii.

  Prohlédnout si produkty

 • 3M™ Scotchlite™ Reflexní pásky/ adhezivní fólie s tlakovou aktivací (PSA) se skládají z širokoúhlých, exponovaných retroreflexní čoček zalitých do vrstvy lepidla. Jsou snadno aplikovatelné na pevné podklady - lze je jednoduše sloupnout a nalepit. PSA mohou být ručně ořezány, strojově řezány, vysekávány a potiskovány formou techniky sítotisku. Umožňují přilnavost na omyvatelné oděvy, nicméně tato aplikace není doporučována.

  Prohlédnout si produkty

 • 3M™ Scotchlite™ Reflexní materiály se skládají z širokoúhlých, exponovaných retroreflexních čoček a jsou k dispozici jako nažehlovací folie, folie na obuv a tkaniny.

  Prohlédnout si produkty

Celosvětová designová laboratoř

 • Celosvětová servisní laboratoř: Design viditelnosti

  Celosvětová servisní laboratoř: Design viditelnosti

  Změřte výkonnost vašeho reflexního oblečení před tím, než vstoupíte do výroby. 3M™ Scotchlite™ Reflexní materiál skvělým způsobem pomáhá označit produkty tak, aby zvyšovaly viditelnost jejich nositelů! Nechte naši odbornost, testování, výzkum a vývoj pracovat pro Vás. Náš tým odborníků Vám pomůže:

  - Vybrat produkt
  - Zkonstruovat modifikace
  - S porovnáním
  - S testováním výkonnosti
  - Se souladem se zákonnými požadavky
  - Příručka 360° viditelnosti

  Prozkoumejte naši Celosvětovou designovou laboratoř


Videa


Dodatečné zdroje

Proč 3M Reflexní materiál?

 • Technologie

  Věřte v originál.

  • 3M™ Scotchlite™ Reflexní materiály jsou modernější než kdy dřív. Tisíce malých skleněných kuliček je zhušteno dohromady a odrážejí dopadající světlo zpět ke zdroji světla.
   3M™ Scotchlite™ Reflexní materiál se osvědčil jako vyjímečný na ochranné pracovní oděvy. Záleží jen na Vás, jak začleníte 3M™ Scotchlite™ Reflexní materiál do výrobního procesu vaší společnosti.
  • Neustále se snažíme zvyšovat povědomí o značce 3M™ Scotchlite™ Reflexním materiálu a tím zvyšujeme poptávku po pracovních a ohranných oděvech této značky. Využijte i vy sílu této značky při komunikaci. Nabízíme Vám aktivní podporu a poskytnutí všech potřebných nástrojů. Nedělejte žádné kopromisy- věřte lídru na trhu a získejte naší spoluprácí co nejvíce benefitů vaší firmě.
  • ·· Povědomí o značce
   ·· Konzistentní, vysoká kvalita produktů
   ·· Výzkum a vývoj z USA a Německa
   ·· Komplexní odborné znalosti z oblasti pracovních oděvů s vysokou viditelností
   ·· Odborné poradenství v oblasti norem a předpisů
   ·· Zkušený a všestranný servis výrobků

 • Řešení viditelnosti

  Řešení viditelnosti

  Díky neustálým inovacím jsme přišli na trh s mnoha novými produkty, včetně ohněodolných materiálů a materiálů odolných průmyslovému praní.

  Náš sortiment nyní obsahuje více než 50 různých produktů, což znamená, že můžeme nabídnout ten správný 3M™ Scotchlite™ Reflexní materiál pro každé odvětví.


Reflexní materiál od 3M

Reflexní materiál 3M™ Scotchlite™ je kombinací všestrannosti a funkcionality, založené na technologii obrácené reflexe. Materiál se snadno udržuje a existuje mnoho kreativních způsobů, jak ho používat. Snadno se našívá na ostatní tkaniny, může se na něho vyšívat nebo tisknout technikou sítotisku symboly, emblémy. Tkaniny mohou být ručně či strojově střihány a vysekávány.