Novinky v portfoliu 3M OOPP

Nové produkty v portfoliu 3M

Produkty, které pracují stejně tvrdě jako vy.

Novinky v portfoliu 3M OOPP

3M vám dá seběvědomí a sílu , které vám pomůže ochránit váš svět

3M je v čele produktových inovací v kategorii osobních ochranných prostředků (OOPP). Na této stránce naleznete naše nejnovější produkty a služby týkající se zdraví a bezpečnosti pracovníků.

  • Tato samozatmívací kukla je přizpůsobitelná individuálním potřebám a situacím. Byla navržena na základě požadavků svářečů, pracujících s vysokými proudy, a kteří potřebují často brousit.

  • Bezpečnost na pracovišti je prioritou. A to je okamžik, kdy přichází nová revoluční ochranná přilba 3M™ SecureFit™. Navržena pro bezpečnost. Navržena pro pohodlí.

  • Existují dva hlavní důvody, proč používat ochranu sluchu - vaše uši. 3M™ PELTOR™ ProTac™ III Sluchátka s funkcí regulace v závisloti na hladině hluku k poslechu okolního prostředí vám pomůže soustředit se na práci a umožní vám komunikovat s kolegy v hlučném prostředí, aniž byste si museli sundávat ochranu sluchu. Reprodukce vám umožní slyšet a lépe určit směr alarmů, varovného křiku či couvajících vozidel.

  • Nová sluchátka WorkTunes ™ Pro usnadňují zařazení vaší oblíbené hudby do pracovního dne. Pokud pracujete v hlučném prostředí, máte všechny důvody, abyste si vybrali náhlavní soupravu, která pomůže nejen ochránit sluch.