webLoaded = "false" Loadclientside=No
Svářečská kukla 3M™ Speedglas™ G5-01

Svářečská kukla 3M™ Speedglas™ G5-01

ŽÁDOST O UKÁZKU
webLoaded = "false"
webLoaded = "false" Loadclientside=No

Přizpůsobte svou svářečskou kuklu, ne sebe

Představte si, že při sváření dokážete lépe regulovat pohled přes kuklu i její nastavení. Představujeme novou svářečskou kuklu 3M™ Speedglas™ G5-01.

Na základě rozsáhlé zpětné vazby od svářečů pracujících v náročném prostředí, kde se materiál sváří vysokým proudem nebo se brousí, jsme vyvinuli samozatmívací kuklu, která je tak flexibilní, jako jste vy sami.

BROŽURA KE STAŽENÍ (PDF, 2.46 MB)

webLoaded = "false"

Univerzálnější a pohodlnější než kdy předtím!

Nová svářečská kukla 3M Speedglas G5-01 má víc nastavitelných prvků než kdy jindy: od barevného tónu pohledu přes kazetu až po směr proudění vzduchu a úroveň zakrytí.

 • Technologie Natural Color

  Technologie Natural Color

  Obě samozatmívací kazety (ADF) nové kukly G5-01 mají oblíbenou technologii 3M Speedglas Natural Color pro realističtější podání barev ve světlém stavu. Model G5-01VC (Variable Color – Proměnlivá barva) navíc umožňuje nastavit teplý, běžný nebo chladný barevný tón.

 • Nastavitelné proudění vzduchu

  Nastavitelné proudění vzduchu

  Nový systém proudění vzduchu v kukle umožňuje uživatelům směrovat vzduch na obličej nebo na průzor. Je také možné regulovat intenzitu proudění z vrchního výstupu či ze dvou bočních výstupů. Díky větším možnostem úpravy nastavení lze proud chladicího vzduchu nastavit tak, aby ochlazoval, ale zároveň nevysušoval nos nebo oči uživatele.

 • Ochrana a pohodlí

  Ochrana a pohodlí

  Svářečská kukla G5-01 s výklopným svářečským průzorem je určena do náročného prostředí, kde se materiál sváří vysokým proudem či brousí. Spojením s filtroventilační jednotkou 3M™ Adflo™ kukla splňuje požadavky třídy TH3 pro ochranu dýchacích cest.


webLoaded = "false" Loadclientside=

Svářečská kukla 3M™ Speedglas™ G5-01

Video představuje skvělé možnosti nastavení tmavých odstínů systému Variable Colour, možnosti nastavení proudění vzduchu a pracovní světlo – přesvědčte se sami. Přihlášením níže pak získáte více informací nebo možnost praktické ukázky.


webLoaded = "false"

Rozlučte se s kompromisy

 • kukla speedglas
  • Viditelnost místa svaru v nezatmaveném stavu díky technologii 3M™ Speedglas™ Natural Colour (obě kazety ADF) a nově i proměnlivý tón v zatmaveném stavu (kazeta G5-01VC)
  • Hodiny intenzivního osvětlení z nového (volitelně montovaného) světla Task Light
  • Nejvyšší možná třída ochrany dýchacích cest u filtroventilačních jednotek (TH3) a u regulátorů stlačeného vzduchu (B3)
  • Ochrana proti záření, jiskrám a okujím díky novému provedení kukly s vysokým stupněm krytí a díky šesti různým možnostem nastavení krytí pomocí příslušenství
  • Žádný důvod ke kompromisům v oblasti pohodlí! S novou kuklou můžete být blíže místu svaru a také si dle potřeby nastavit schéma proudění vzduchu.

webLoaded = "false"

Široké možnosti nastavení krytí

Ke kukle, která kromě adekvátní úrovně ochrany poskytuje i vyšší pohodlí pro uživatele v náročných podmínkách, nabízíme mnoho nastavitelných doplňkových prvků. Uživatelé si tak mohou kuklu přizpůsobit svým konkrétním požadavkům a kritériím.

Zobrazit všechno dostupné příslušenství kukly G5-01

 • kukla speedglas 3m
 • kukla speedglas 3m
 • kukla speedglas 3m

webLoaded = "false"

Objednejte si kompletní systém

Nová svářečská kukla 3M™ Speedglas™ G5-01 je kompatibilní s filtroventilační jednotkou 3M™ Adflo™ a také s regulátory stlačeného vzduchu 3M™ Versaflo™.

Zobrazit všechny produkty související s G5-01


webLoaded = "false"

Vyžádejte si ukázku svářečské kukly 3M™ Speedglas™ G5-01

 • Všechna políčka jsou povinná

 •  
 • Odeslat

Děkujeme Vám.

Váš formulář byl úspěšně odeslán

Omlouváme se.

Při odesílání došlo k chybě. Zkuste to znovu později

Sledujte nás
Změnit Lokaci
Česká republika - Čeština