webLoaded = "false" Loadclientside=No
3M™ SecureFit™ ochranné přilby řady X5000 a X5500

3M™ SecureFit™ ochranné přilby řady X5000

Práce je náročná. Proto nepotřebujete, aby vás tlačila i helma. Vyrobena od základů tak, aby přinášela pohodlí bez kompromisů, ať už pracujete ve výškách nebo vyvýšených místech.

Prozkoumejte novou ochrannou přilbu 3M™ SecureFit™ řady X5000

webLoaded = "false" Loadclientside=No

Bezpečnost na míru

Bezpečnost na pracovišti je prioritou. A to je okamžik, kdy přichází nová revoluční ochranná přilba 3M™ SecureFit™. Navržena pro bezpečnost. Navržena pro pohodlí.


Technologie pro rozložení tlaku

Snižuje tlak na čelo v průměru o 20 % v porovnání s běžným upevněním přilby společnosti 3M.

Splňuje normy EN pro zajištění bezpečnosti

Model X5000 obsahuje patentovaný čtyřbodový systém popruhů pod bradou, který umožňuje uživateli přecházet mezi normami EN 12492 a EN 397

Vestavěné sloty pro příslušenství

Do integrovaných slotů lze namontovat jak aktivní, tak pasivní mušlové chrániče sluchu.

Uvicator™ UV indikátor

Patentovaný UV indikátor, který dává uživateli vědět, kdy je nutné vyměnit přilbu kvůli vystavení UV záření.

Upínání s kolečkem

Náhlavní kříž s plynule a snadno se otáčejícím upínacím kolečkem je navržen tak, aby seděl nízko a snižoval tlak na hlavu.

webLoaded = "false"
 • Nová úroveň pohodlí

  Nová úroveň pohodlí

  Ochranná přilba 3M™ SecureFit™ byla navržena pro maximální pohodlí. Díky své technologii rozložení tlaku může snížit tlak na čelo o 20 % v porovnání s konvenčním upevněním přileb 3M.

 • Padne i slouží

  Padne i slouží

  Ochranná přilba 3M™ SecureFit™ se dokáže přizpůsobit vaší hlavě a vaší práci. Díky naší exkluzivní technologii rozložení tlaku a jednoduchému kolečku pro nastavení náhlavního kříže se dovede tato přilba přizpůsobit uživateli jako žádná jiná.

 • Důvěra v bezpečnost

  Důvěra v bezpečnost

  Ochranná přilba 3M™ SecureFit™ X5000 s jedinečnou schopností přechodu mezi normami EN 397 a EN 12492 nedělá žádné kompromisy, pokud jde o její nejdůležitější práci – vaši ochranu.

 • Připravena na cokoliv

  Připravena na cokoliv

  Přilba je vybavena vestavěnými úchytkami a sloty pro volitelné příslušenství na ochranu sluchu a očí – ochranná přilba 3M™ SecureFit™ X5000 tak může být nejuniverzálnější dostupnou ochrannou přilbou.


Nová generace ochranné přilby

Když pracujete ve výškách nebo na zemi, není to nic pohodlného. Až doposud. Stáhněte si dokument PDF a objevte novou ochrannou přilbu 3M™ SecureFit™ navrženou pro bezpečnost a pohodlí.


webLoaded = "false"

Představujeme novou úroveň pohodlí

Prozkoumejte jedinečně navrženou ochrannou přilbu 3M™ SecureFit™ a objevte pohodlí bez kompromisů, řadu příslušenství splňujících specifické požadavky pracovních pozic a bezpečné upevnění.

 • 3M™ SecureFit™ ochranná přilba řady X5000

  3M™ SecureFit™ ochranná přilba řady X5000

  Ochranná přilba v souladu s normami EN 397 nebo EN 12492 s připevněným popruhem pod bradu, který přináší novou úroveň pohodlí a bezpečnosti.


webLoaded = "false" Loadclientside=No

Příslušenství

Doplňte do své ochranné přilby 3M™ SecureFit™ příslušenství podle typu vykonávané práce. Sloty pro příslušenství a spony na ochranu sluchu 3M, ochranu obličeje, komunikaci a další.

webLoaded = "false" Loadclientside=No

ŽÁDOST O UKÁZKU

 • Všechna pole jsou povinná.

 •  
 • Zaškrtnutím políčka uděluji svůj souhlas s přijímáním informačních bulletinů, reklamních oznámení, průzkumů a informací o akcích a nabídkách společnosti 3M Česko, spol. s r.o. a skupiny 3M prostřednictvím e-mailu a/nebo telefonicky (jak je zde popsáno). Beru na vědomí, že mé osobní údaje bude zpracovávat společnost 3M Česko, spol. s r.o. a skupina 3M v souladu s globálními zásadami ochrany osobních údajů společnosti 3M pro shora podrobně uvedené marketingové a propagační účely, a že moje osobní údaje mohou být přeneseny, uloženy a/nebo zpracovány společností 3M Česko, spol. s r.o. a třetími osobami jménem společnosti 3M Česko, spol. s r.o. v České republice a v zemích mimo Evropskou unii, ale vždy za podmínky přísného splnění povinností mlčenlivosti a bezpečnosti.
 • Odeslat Odeslat

Děkujeme Vám.

Váš formulář byl úspěšně odeslán

Omlouváme se...

Při odesílání došlo k chybě. Zkuste to znovu později...

Sledujte nás
Změnit Lokaci
Česká republika - Čeština