3M™ SecureFit™ ochranné přilby řady X5000 a X5500

3M™ SecureFit™ ochranné přilby řady X5000

Práce je náročná. Proto nepotřebujete, aby vás tlačila i helma. Vyrobena od základů tak, aby přinášela pohodlí bez kompromisů, ať už pracujete ve výškách nebo vyvýšených místech.

Prozkoumejte novou ochrannou přilbu 3M™ SecureFit™ řady X5000

Bezpečnost na míru

Bezpečnost na pracovišti je prioritou. A to je okamžik, kdy přichází nová revoluční ochranná přilba 3M™ SecureFit™. Navržena pro bezpečnost. Navržena pro pohodlí.


Technologie pro rozložení tlaku

Snižuje tlak na čelo v průměru o 20 % v porovnání s běžným upevněním přilby společnosti 3M.

Splňuje normy EN pro zajištění bezpečnosti

Model X5000 obsahuje patentovaný čtyřbodový systém popruhů pod bradou, který umožňuje uživateli přecházet mezi normami EN 12492 a EN 397

Vestavěné sloty pro příslušenství

Do integrovaných slotů lze namontovat jak aktivní, tak pasivní mušlové chrániče sluchu.

Uvicator™ UV indikátor

Patentovaný UV indikátor, který dává uživateli vědět, kdy je nutné vyměnit přilbu kvůli vystavení UV záření.

Upínání s kolečkem

Náhlavní kříž s plynule a snadno se otáčejícím upínacím kolečkem je navržen tak, aby seděl nízko a snižoval tlak na hlavu.

 • Nová úroveň pohodlí
  Nová úroveň pohodlí

  Ochranná přilba 3M™ SecureFit™ byla navržena pro maximální pohodlí. Díky své technologii rozložení tlaku může snížit tlak na čelo o 20 % v porovnání s konvenčním upevněním přileb 3M.

 • Padne i slouží
  Padne i slouží

  Ochranná přilba 3M™ SecureFit™ se dokáže přizpůsobit vaší hlavě a vaší práci. Díky naší exkluzivní technologii rozložení tlaku a jednoduchému kolečku pro nastavení náhlavního kříže se dovede tato přilba přizpůsobit uživateli jako žádná jiná.

 • Důvěra v bezpečnost
  Důvěra v bezpečnost

  Ochranná přilba 3M™ SecureFit™ X5000 s jedinečnou schopností přechodu mezi normami EN 397 a EN 12492 nedělá žádné kompromisy, pokud jde o její nejdůležitější práci – vaši ochranu.

 • Připravena na cokoliv
  Připravena na cokoliv

  Přilba je vybavena vestavěnými úchytkami a sloty pro volitelné příslušenství na ochranu sluchu a očí – ochranná přilba 3M™ SecureFit™ X5000 tak může být nejuniverzálnější dostupnou ochrannou přilbou.


Nová generace ochranné přilby

Když pracujete ve výškách nebo na zemi, není to nic pohodlného. Až doposud. Stáhněte si dokument PDF a objevte novou ochrannou přilbu 3M™ SecureFit™ navrženou pro bezpečnost a pohodlí.


Představujeme novou úroveň pohodlí

Prozkoumejte jedinečně navrženou ochrannou přilbu 3M™ SecureFit™ a objevte pohodlí bez kompromisů, řadu příslušenství splňujících specifické požadavky pracovních pozic a bezpečné upevnění.

 • 3M™ SecureFit™ ochranná přilba řady X5000
  3M™ SecureFit™ ochranná přilba řady X5000

  Ochranná přilba v souladu s normami EN 397 nebo EN 12492 s připevněným popruhem pod bradu, který přináší novou úroveň pohodlí a bezpečnosti.


Příslušenství

Doplňte do své ochranné přilby 3M™ SecureFit™ příslušenství podle typu vykonávané práce. Sloty pro příslušenství a spony na ochranu sluchu 3M, ochranu obličeje, komunikaci a další.

ŽÁDOST O UKÁZKU

 • Děkujeme vám za zaslání požadavku společnosti 3M. Zadané údaje v tomto formuláři využije zástupce společnosti 3M nebo jeden z našich autorizovaných obchodních partnerů, se kterým můžeme sdílet vaše osobní údaje v souladu se zásadami ochrany osobních údajů

 • Všechna políčka jsou povinná, pokud nemají označení „nepovinné“

 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 • 3M takes your privacy seriously. 3M and its authorized third parties will use the information you provided in accordance with our Privacy Policy to send you communications which may include promotions, product information and service offers. Please be aware that this information may be stored on a server located in the U.S. If you do not consent to this use of your personal information, please do not use this system.

 • Odeslat

Děkujeme Vám.

Váš formulář byl úspěšně odeslán

Omlouváme se.

Při odesílání došlo k chybě. Zkuste to znovu později