Když přijde na práci ve vysokých teplotách, není prostor na kompromisy

Když přijde na práci ve vysokých teplotách, není prostor na kompromisy

Přilba s vysokým stupněm ochrany proti sálavému teplu je kompatibilní s prostředky na ochranu zraku, obličeje i sluchu

Extrémní teploty, kovové jiskry a odstřikující rozžhavený kov - to je práce! Jde o náročné pracovní prostředí. Zde si nemůžete dovolit ohrozit bezpečnost a komfort vašich zaměstnanců. Ve 3M jsme si vědomi jak náročnou práci vy a váš tým musí podstupovat každý den. Z toho důvodu jsme vyvinuli řadu kompatibilních osobních ochranných prostředků (OOPP), které vám pomůžou získat potřebnou bezpečnost, komfort a soulad s pravidly bezpečnosti v pracovním prostředí.


Komponenty a příslušenství • 3M™ G3501 Průmyslová ochraná přilba

  3M™ G3501 Průmyslová ochraná přilba

  Produktové vlastnosti

  • rotace možná až o 180°
  • dostupná s upínacím kolečkem nebo standardním upínáním
  • váží méně než 390g včetně upínání
  • dostupná v 6ti barvách
  • možnost výběru plastové nebo kožené potní pásky
  • k dispozici tří bodový podbradní pásek pro zvýšení bezpečnosti

 • 3M V5 Štít 5F-11

  3M V5 Štít 5F-11

  3M™ obličejový štít 5F-11 poskytuje mechanickou odolnost proti nárazům částic se střední energií. Dále disponuje nejlepšími optickými vlastnostmi a technologií, poskytuje odolnost proti mlžení a poškrábání. Tento produkt je ideální používat při broušení.


 • 3M V5 Štít 5F-11

  3M V5 Štít 5E-11

  3M™ obličejový štít 5E-11 nabízí kromě ochrany proti nárazům částic se střední energií i ochranu při svařování s odstínem IR 5.0. Je ideální pro asistenské svařování, svařování plamenem, kyslíkové svařování a broušení.


 • 3M™ V5 Zlatý obličejový štít 5XG-IR5

  3M™ V5 Zlatý obličejový štít 5XG-IR5

  3M™ štít 5XG-IR5, který byl navržen s vysoce kvalitní zlatou povrchovou úpravou, chrání nositele před IR zářením a sálavým teplem. Při práci v blízkosti pecí a v kovodělném průmyslu.

  Dostupný je v odstínu 4-5, tak vyhovuje potřebám mnoha různých průmyslových odvětví. Štít nabízí také ochranu proti roztavenému kovu a proti nárazům částic se střední energií.

  Je ideální pro obsluhu pecí během odběru vzorků, lití i odlévání.


 • 3M kryty proti žáru a odstřikujícím kapalinám

  3M kryty proti žáru a odstřikujícím kapalinám

  3M™ Přední kryty na přilby FC1-AL a FC1-GR a 3M™ kryty na krk NC1-AL a NC1-GR byly navrženy tak, aby poskytly dodatečnou ochranu nositeli.

  Použitým materiálem je vysoce kvalitní tkanina, která je schopná odrážet sálavé teplo a odolá jiskrám. Stres nositele z nadměrného tepla je snížen a životnost přilby se díky menšímu množství dopadajícího tepla na přilbu zvyšuje.

  Aerodynamický tvar zabraňuje tomu, aby kryt překážel jiným ochranným prostředkům během používání a díky technologii suchého zipu, lze tkaninu snadno vyměnit.


 • 3M™ Komunikační řešení

  3M™ Komunikační řešení

  Řada 3M™ PELTOR™ poskytuje širokou škálu adaptabilních komunikačních řešení, která vám poskytnou tu nejlepší ochranu sluchu při zachování prostorového vnímání. S vysokým stupněm útlumu a možností přímo komunikovat s kolegy i v hlučném prostředí, je PELTOR™ tím správným nástrojem, který ucelí váš ochranný systém celé hlavy, zraku i obličeje.